با مجوز
رسمی از اتحادیه صنایع برودتی
02148000308
تعمیرات تخصصی لوازم خانگی
شبانه روزی و 24 ساعته
پنجشنبه و جمعه تعطیل

چرا اختلاسگران کشور ما راحت به کشورهای دیگر فرار میکنند؟!

چرا در دنیا قانونی وجود ندارد که بتواند اختلاسگران و منابع مالی  خارج شده از کشور را به همراه مجرم ، از کشور میزبان دستگیر و به ایران بازگرداند ؟(البته تعداد بسیار محدودی از کشورها همکاری محدودی داشته اند اما فراگیر نیست) وکشور  میزبان را هم بخاطر عدم استرداد مجرمین مجازات و جریمه کند ، چرا چنین قوانین بین المللی وجود ندارد ؟

🔸 یعنی دنیا اینقدر بی حساب و کتاب است ؟

 در کمال تعجب قابل مشاهده است که چنین قوانینی وجود دارند و تمام کشورهای دنیا از این قوانین بین المللی استفاده میکنند و اگر مجرم و یا اختلاسگری از کشورشان فرار کند سریعا به مجامع بین المللی شکایت میکنند و انها سریعا ان مجرمین را طبق پروتکلهای مشخصی از کشور میزبان اخراج یا دستگیر و تحویل کشور مبدا میدهند تا سیستم قضایی آن کشور تصمیمات مقتضی اتخاذ کند .

🔸متاسفانه در دنیا فقط دو کشور ایران و کره شمالی وجود دارند که شامل این قوانین نمیشود آنهم به دلیل اینکه اساسا می بایست بین آن کشور و مجامع بین المللی توافقات و معاهداتی امضا و پذیرفته شود تا مجامع بین المللی هم مطابق آن وظایف خود را انجام بدهند .

 🔸بنیاد همکاری هر کشوری با این مجامع بین المللی با امضای پالرمو و اف ای تی اف ( FATF) است و بدلیل آنکه ایران هیچکدام از این  معاهده های بین المللی و حتی مقدماتی آنرا نپذیرفته است به همین علت تحت پوشش حمایتی قوانین استرداد مجرمین در مجامع  بین المللی نمیتوانند باشد . و آنها نمی توانند به ایران کمک کنند و مجرمین را مسترد کنند زیرا ایران هیچ معاهده ای در این خصوص با مجامع بین المللی منعقد نکرده است و زیر بار امضای مقدمات آن هم نرفته است !

 🔸اینجاست که عدم تصویب پیوستن به چنین کنوانسیون هایی در داخل کشور بیشتر قابل تامل و تعجب میشود

 🔸مدتهاست به لطف همین موضوع ، بسیاری از خلافکاران مالی بزرگ میتوانند با خیال راحت ایران ترک و هیچ مرجع بین المللی هم نمیتواند این مجرمان را به ایران بازگرداند!

تعمیرات تخصصی لباسشویی

لباسشویی  از جمله وسایل برقی رو به پیشرفتی می باشد که در طی چند سال جاری دور از پیشرفت نبوده و هر ساله متناسب با نیاز مشتریان بازار و همچنین خانواده ها تغییر نموده

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یک وسیله برقی می باشد که با جریان برق کار می کند در واقع می توان گفت که ماشین ظرفشویی یک رباتی می باشد که مهم ترین وظیفه آن شستشو و آبکشی نمودن ظروف می باشد.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ساید

استفاده از یخچال های ساید بای ساید امروزه از استقبال بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که هر خانواده ای سعی در خرید آن را داشته تا جایگزین یخچال های قدیمی کنند از آنجایی که این وسیله .

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی جاروبرقی

جاروبرقی یک وسیله برقی بوده که با استفاده از قدرت برق نیرویی قویی را وارد موتور خود کرده و باعث می شود موتور داخلی با نیرویی بالا عمل مکش را انجام دهد این وسیله همانطور که میدانید جهت تمیز نمودن.

اطلاعات بیشتر
تماس فوری