با مجوز
رسمی از اتحادیه صنایع برودتی
02148000308
تعمیرات تخصصی لوازم خانگی
شبانه روزی و 24 ساعته
پنجشنبه و جمعه تعطیل

مذاکره را ناموسی نکنیم !

ما رزمندگانی که بطور ثابت در جبهه حضور داشتیم بر اساس شواهد و قرائنی که آنها را از نزدیک مشاهده میکردیم ، تقریباً از سال ۶۳ به بعد به این نتیجه رسیده بوديم كه روند ادامه جنگ به همين شكل نهایتاً به بن بست خواهد خورد . در طول یکسال همه امکانات مادی و انسانی خود را جمع میکردیم تا در بهمن یا اسفند عملیات بزرگی انجام دهیم ، عراق هم با علم به امكانات محدود ما و با اطمينان كامل به اینکه از منطقه ديگري همزمان مورد حمله واقع نخواهد شد ، با قدرت لجستیک بالا ، همه نيروي خود را براي ضد حمله هاي پياپی در همان نقطه پیشروی ایران متمرکز و با سختی و به تدریج ما را عقب می راند . پرونده این عملیات بسته می‌شد تا زمستان سال بعد و عملیات بعد. تنها استثناء در اين روند عمليات فتح فاو بود كه البته ضد حمله هاي عراق در این عملیات به رقم بی سابقه ۷۵ روز رسید.

📌 کاملاً مشهود بود از یک طرف عراق روز به روز مجهزتر و حمایت بین المللی از او بیشتر می‌شود، تا آنجا که وقتی صدام با سلاح شیمیایی به مردم خود در حلبچه حمله کرد، همه دنیا از شرق کمونیست تا غرب لیبرال در مقابل این جنایت بی سابقه کاملاً سکوت کردند. در مقابل اما امکانات ما روز به روز کمتر می‌شد و با پرچم صلح طلبی که صدام بلند کرده بود و شعارهای تندی که در آن ایام میدادیم  هیچ حمایت بین‌المللی از ما نمی‌شد.

📌 اما در مقابل واقعیاتی که ما از نزدیک به چشم خود میدیدیم ، یک تحلیل ما را برای ادامه جنگ همچنان مصمم نگه میداشت و آن این بود که پشت پرده مسائلی هست که مثلا مرحوم هاشمی و آقای محسن رضایی از آن باخبرند که ما رزمندگان به دلیل سری بودن از آنها بیخبریم . بعد از اتمام جنگ معلوم شد، هیچ موضوع سری پشت پرده نبوده و چه بسا به دلیل حضور ما در خط اول از مسائلی اطلاع داشتیم که بالائی ها از آن بیخبر بودند . حالا ۳۲ سال بعد از اتمام جنگ عده ای از حواریون و هواداران دو آتشه همچنان با چراغ در کوی و برزن میگردند  تا خائنانی که مانع ادامه جنگ شده و جام زهر را به دست امام دادند را پیدا و با آنها تسویه حساب کنند !!

📌 هند، پاکستان، اسرائیل و غیره نه تنها اورانیوم غنی کردند، آزمایش بمب‌ اتمی خود را هم انجام دادند ، برای هیچکدامشان هم آب از آب تکان نخورد، اما ما برای غنی سازی اورانیوم ۳٪ چنان غوغائی به پا کردیم که خبر برنامه هسته ای ایران همواره در صدر اخبار جهان بود . هر ماه جشن ملی هسته ای برگزار میکردیم ، آنقدر تصاویر تاسیسات هسته ای کشور را بر خلاف عرف کشورهای صاحب دانش اتمی عریان در سیما نشان دادیم که آمریکا و اسرائیل با استفاده از اطلاعات به دست آمده از همین تصاویر مشترکاً ویروس کامپیوتری استاکس نت را برای خرابکاری در تاسیسات هسته ای ما ساختند و همچنین دانشمندان هسته ای را برای ترور شناسایی کردند . اجماع جهانی علیه ایران چنان شد که چین و روسیه متحدان غیر رسمی ما به همه شش قطعنامه شورای امنیت علیه ایران رای مثبت دادند ، ایران بعنوان تهدید امنیت جهانی ذیل بند ۷ منشور سازمان ملل قرار گرفت ، تحریم ها صادرات نفت را به صفر نزدیک کرد ، رشد اقتصادی به منفی ۶/۵٪ و تورم به بیش از ۴۰٪ رسید. در اثر فشار، نظام بعد از سال‌ها تحریم به برجام تن داد، اما مثل پذیرش قطعنامه عده ای از همان لحظه امضای برجام خستگی ناپذیر بدنبال رسوا و اعدام کردن عاملان برجام بوده و همچنان هم  هستند!!

📌 در شرایط فعلی،  دیر یا زود، به دست رییس جمهور فعلی یا بعدی، با ترامپ یا بایدن ، ایران بالاخره پای میز مذاکره با آمریکا خواهد نشست ، چون تا به حال در تاریخ هیچ جنگی بدون مذاکره تمام نشده و هیچ جنگی هم تا ابد ادامه نداشته است.
 
📌 با تکرار ناموجه ناموسی کردن مسائلی که اصولاً از جنس ناموس نیستند ، مثل مذاکره که یکی از معمول ترین ابزارهای حکومت داری است، ناموس را آنقدر ارزان نکنیم که اگر روزی لازم شد موضوعی ناموسی شود ارزشی برای آن باقی نمانده باشد. ظاهراً عادت غیر قابل ترک سرودن شعرهائی که بعداً سخت در قافیه آن گیر کنیم، گریبان ما را رها نمیکند.

تعمیرات تخصصی لباسشویی

لباسشویی  از جمله وسایل برقی رو به پیشرفتی می باشد که در طی چند سال جاری دور از پیشرفت نبوده و هر ساله متناسب با نیاز مشتریان بازار و همچنین خانواده ها تغییر نموده

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یک وسیله برقی می باشد که با جریان برق کار می کند در واقع می توان گفت که ماشین ظرفشویی یک رباتی می باشد که مهم ترین وظیفه آن شستشو و آبکشی نمودن ظروف می باشد.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ساید

استفاده از یخچال های ساید بای ساید امروزه از استقبال بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که هر خانواده ای سعی در خرید آن را داشته تا جایگزین یخچال های قدیمی کنند از آنجایی که این وسیله .

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی جاروبرقی

جاروبرقی یک وسیله برقی بوده که با استفاده از قدرت برق نیرویی قویی را وارد موتور خود کرده و باعث می شود موتور داخلی با نیرویی بالا عمل مکش را انجام دهد این وسیله همانطور که میدانید جهت تمیز نمودن.

اطلاعات بیشتر
تماس فوری