با مجوز
رسمی از اتحادیه صنایع برودتی
02148000308
تعمیرات تخصصی لوازم خانگی
شبانه روزی و 24 ساعته
پنجشنبه و جمعه تعطیل

قتل زن تن فروش تهرانی توسط 3 مرد پاکستانی ! / دختر پریسا یتیم شد! + عکس

حوادث رکنا: 3 مرد پاکستانی که پس از درگیری با زن تنها وی را کشته و جسدش را در کانال آب رها کرده بودند در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شوند .دو همدست آنها همچنان فراری هستند و پلیس ردی از آن ها نیافته است .

قتل زن تن فروش تهرانی توسط 3 مرد پاکستانی ! / دختر پریسا یتیم شد! + عکس
 

سوم اسفند ماه سال ۹۸ مرد جوانی با کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم تماس گرفت و از پیدا شدن جسد یک زن جوان در زمین های کشاورزی در حاشیه شهر ری خبر داد .ماموران پلیس به زمین‌های کشاورزی رفتند و با جسد زن جوان روبه‌رو شدند که در کانال آب رها شده و یک روفرشی روی آن قرار گرفته بود.

مرد جوان به ماموران گفت : من در شهر ری باغدار هستم و تعدادی گوسفند دارم. چوپانم گوسفند ها را برای چرا برده بود که با من تماس گرفت و گفت جسد یک زن را پیدا کرده است. وقتی به آنجا رفتم با جسد زن جوان در کانال آب روبرو شدم و با پلیس تماس گرفتم. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان علت مرگ را خفگی اعلام کردند. در تحقیقات پلیسی روشن شد جسد متعلق به زن ۳۹ ساله ای به نام پریسا است که مدتی قبل دختر خردسالش را به یک خانواده تحویل داده بود تا از او نگهداری کنند.

قتل پریسا زن تهرانی به دست مردان خارجی

با افشای این ماجرا زوج جوان شناسایی شدند

مرد جوان گفت : من و همسرم از مدتی قبل پریسا را می‌شناختیم .او بعد از مرگ شوهرش همراه دختر خردسالش در روستای قلعه نو و در خانه ای متروکه زندگی می‌کرد و وضع مالی بدی داشت .یک روز او از من و همسرم خواست سرپرستی دخترش را به عهده بگیریم .او می گفت محل مناسبی برای زندگی ندارد و نمی‌تواند از فرزندش نگهداری کند . از ما خواست سرپرستی دخترش را قبول کنیم و ما دختر خردسال را از آن تحویل گرفتیم و مانند دختر خودمان از او نگهداری کردیم. بعد از آن ماجرا هیچ خبری از پریسا نداشتیم تا اینکه فهمیدیم جسد او در حاشیه شهر ری پیدا شده است.

در حالی که تحقیقات پلیس برای افشای راز جنایت ادامه داشت پسر جوانی به نام غدیر که به اتهام سرقت موتورسیکلت در شهرری بازداشت شده بود لب به اعتراف گشود و پرده از قتل زن جوان برداشت . وی گفت :مدتی قبل همراه چهار مرد دیگر که از بستگانمان و تبعه پاکستان هستند به خانه زن جوان رفته بودیم تا با او رابطه برقرار کنیم. اما با او درگیر شدیم و پریسا را کشتیم.

به دنبال اظهارات غدیر ،دو همدست پاکستانی‌اش به نام های خالق و صالح ردیابی بازداشت شدند اما پلیس نتوانست ردی از دو متهم دیگر به دست بیاورد. غدیر در تشریح جزییات قتل گفت : ما از قبل پریسا را می شناخیتم. آن روز همراه پنج نفری به خانه او رفتیم و هر کدام ۵۰ هزار تومان به او پول دادیم تا با او رابطه برقرار کنیم .اما یکی از بستگانم به نام خالق با پریسا درگیر شد .درگیری میان آن ها بالا گرفت و ما او را خفه کردیم و شبانه جسدش را به کانال آب انداختیم.

به دنبال اعترافات پسر جوان ،خالق و صالح نیز مشارکت در قتل را گردن گرفتند اما مدعی شدند دو همدست فراری آنها نیز در قتل دست داشته اند.

در حالی که پلیس نتوانسته بود ردی از متهمان فراری به دست بیاورد برای غدیر ،خالق و صالح کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شده . قرار است انها به زودی در دادگاه محاکمه شوند.

منبع

تعمیرات تخصصی لباسشویی

لباسشویی  از جمله وسایل برقی رو به پیشرفتی می باشد که در طی چند سال جاری دور از پیشرفت نبوده و هر ساله متناسب با نیاز مشتریان بازار و همچنین خانواده ها تغییر نموده

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یک وسیله برقی می باشد که با جریان برق کار می کند در واقع می توان گفت که ماشین ظرفشویی یک رباتی می باشد که مهم ترین وظیفه آن شستشو و آبکشی نمودن ظروف می باشد.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی ساید

استفاده از یخچال های ساید بای ساید امروزه از استقبال بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که هر خانواده ای سعی در خرید آن را داشته تا جایگزین یخچال های قدیمی کنند از آنجایی که این وسیله .

اطلاعات بیشتر

تعمیرات تخصصی جاروبرقی

جاروبرقی یک وسیله برقی بوده که با استفاده از قدرت برق نیرویی قویی را وارد موتور خود کرده و باعث می شود موتور داخلی با نیرویی بالا عمل مکش را انجام دهد این وسیله همانطور که میدانید جهت تمیز نمودن.

اطلاعات بیشتر
تماس فوری